Granulinio katilo pasirinkimas. Specialistų patarimai

granulinis katilasŠiuo metu rinkoje galima atrasti labai plačią skirtingų granulinių katilų pasiūlą, kurią įvertinus ir su kuria geriau susipažinus yra paprasčiau pasirinkti, kuris konkrečiai tinka Jums. Granulinio katilo pirkimas kai kuriems asmenims atrodo labai sudėtingas darbas. Ir tai visiškai suprantama. Kai žmonės turi mažai patirties šioje sferoje – jie nori, kad kas nors padėtų atrasti geriausią variantą už priimtiną kainą. Juolab, norisi, kad katilas tarnautų kuo ilgiau.

Nepamirškite, kad net ir katilas nebus veiksmingas, jeigu namas bus prastai izoliuotas. Fasadų apšiltinimo medžiagos padės sukurti gerą izoliaciją, o katilas garantuos, kad namuose net ir pačiomis vėsiausiomis dienomis būtų malonu.

Granulinio katilo efektyvumo vertinimas

Konsultacija su profesionalu Jums padės atrasti patį geriausią katilą. Tačiau tuo pačiu mes pateikiame kelis kriterijus, kuriuos yra būtina įvertinti tokiu atveju, jeigu siekiate atrasti tikrai poreikius tenkinantį, efektyvų katilą.

  1. Rekomenduojame pasirinkti tokį katilą, kuris turi termostatą galintį padėti sureguliuoti reikiamą temperatūrą. Daugelis modernių katilų automatiškai reguliuoja reikalingą degimo intensyvumą, kad namuose būtų tinkamas temperatūra. Paprasčiausiai, jeigu katilas kais, o namuose bus per karšta – veltui eikvosite energiją. Šiuo metu galima atrsti net ir tokiu katilus, kurių intensyvumą galima reguliuoti nuotoliniu būdu.

  2. Būtinai reikia detaliau susipažinti su katilo naudingumo koeficientu, kuris varijuoti nuo 85 iki 95 %. natūralu, kad norisi įsigyti tokį, kuris būtų veiksmingas ir kurio išgaunama šilumos energija tenkintų Jūsų poreikius. Geriausia pasirinkti aukštesnės temperatūros, kad labai vėsiomis dienomis nereikėtų pergyventi dėl šilumos trūkumo. Jau geriau kaitinti mažiau, tačiau esant poreikiui padidinti temperatūrą.

  3. Akumuliacinė talpa reikalinga tokiu atveju, kai katilas yra labai mažas.

Šiuo metu rinkoje pasiūla yra tokia plati, kad daugelis žmonių paprasčiausiai pasimeta pasirinkimo jūroje. Svarbiausia yra nepamiršti, kad labai dažnai geriausias pasirinkimas yra tas, kuris – paprasčiausias. Taigi, lyginkite, vertinkite, ieškokite ir atrasite.

Biudžetas reikalingas katilui

Įvertinus savo biudžeto galimybes galėsite kur kas sistemingiau ieškoti ir peržiūrėti tik tuos pasiūlymus, kurie Jums yra priimtini. Sunku pasakyti, kiek kainuoja katilas, kadangi šiuo metu pasirinkimų jūrą yra labai plati. Galima atrasti tokius, kurių kaina vertinama šimtais eurų. Lygiai taip pat siūlomi ir tokie, kurie kainuoja tūkstančius. Priklausomai nuo savo poreikių ir norimų funkcijų turėtumėte ieškoti ir atitinkamo katilo.

Nepamirškite, kad labai plati pasiūla egzistuoja internete. Virtuali erdvė suteikia galimybę labai patogiai ir paprastai susipažinti su galimybėmis ir jas įvertinus atrasti tai, kas Jums labiausiai tinka. Kadangi tai yra ilgalaikė investicija – geriau skirti kiek didesnę pinigų sumą ir ilgiau džiaugtis nauda. Paprasčiausiai, katilo investicija yra matuojama šiluma. Kuo jos daugiau – tuo žmogus jaučiasi geriau ir paprasčiausiai kyla jo komforto lygis. Taigi, galite įvertinti pinigų suma savo poreikį gyventi jaukiai ir maloniai.

Granulinio katilo pirkimas nebus sudėtingas jeigu kuo daugiau žinosite apie pasirinkimo galimybes ir tikslingai ieškosite tai, kas Jūsų gyvenimą padaro kur kas funkcionalesniu.