Geriausias elektros energijos sprendimas įmonei

elektros tarifasElektros tarifai labai rimti – apie juos rašoma, diskutuojama, jais domimasi. Šioje temoje daug tokių frazių kaip „skirstymas“, „licencijos“, „pastovioji dedamoji“. Tiek visokiausių sąvokų, kad net galvą gali imti skaudėti. Jei turite nuosavą verslą ir rūpinatės sąnaudomis, galvojimų dar daugiau. Tačiau yra sprendimas, kuris ne tik mažiau komplikuotas, bet ir naudingas finansiškai. Tai pagal skirtingus poreikius sukurti planai, suteikiantys galimybę kiekvienai įmonei kuo efektyviau dalyvauti rinkoje.

Verslas – sudėtingas, bet įdomus

Verslo pradžia paprastai siejama su nauju gyvenimo etapu, su naujais iššūkiais. Pastebime kontrastingas priešpriešas: viena vertus, ekonominė veikla intriguoja, norisi pritaikyti sumąstytą idėją, norisi ir pelno; žvelgiant iš kitos pusės, verslo pasaulyje daug sudėtingų niuansų, reikia įdėti nemažai pastangų, yra ir rizikos.

Jei verslo sėkmė nusprendžia apsireikšti, vienus ji aplanko greičiau, kitiems tenka ilgiau laukti. Tiksliau, ne laukti, o jos siekti. Palankūs elektros tarifai yra paskatinimas. Tai paspirtis siekti aukštų rezultatų. Juk tada, kai kaštai neviršija pelno, galima kalbėti apie plėtrą. Ir ne tik apie plėtrą – labai svarbi verslo dalis yra ryšys. Kalbame ne apie mobilųjį ryšį, o perkeltine prasme – apie efektyvią adresanto ir adresato komunikaciją, apie tai, kaip žinutė apie įmonę perduodama vartotojui, apie tai, kaip vartotojas tampa konkrečios kompanijos ar produkto gerbėju.

Įvairiapusiškumas

Verslas įvairiapusis. Kaip pavyzdį paimkime prekybos tinklą. Tokiai organizacijai elektros tarifai itin aktualūs, nes reikia palaikyti optimalų viso prekybos centro apšvietimą, išlaikyti tinkamiausią temperatūrą ir t. t. Tiek sandėlyje, tiek prekybos salėje turi būti užtikrinamos geriausios kondicijos.

Veiklos įvairiapusiškumas atsiskleidžia ir kitokiu požiūriu. Jei po vienu stogu yra 1500 prekių, tai ne šiaip įspūdingas skaičius, bet ir atsakomybė. Pirmiausia reikia pasirūpinti, kad būtų parduodami tik tie maisto produktai, kurių galiojimo laikas nėra pasibaigęs. Taip pat svarbu kiekvieną prekę padėti tame skyriuje, kur ji ir turi būti. Paskirtį turi kiekviena lentyna.

Ir ne vien elektros tarifai ar prekių išdėstymas suponuoja apie įvairiapusiškumą. Juk tarp to 1,5 tūkst. daiktų yra pačių įvairiausių. Maisto produktus skirstytume į mėsą, daržoves, saldumynus ir kt., o kiekvieną iš šių kategorijų sudaro dar smulkesnės sritys. Pavyzdžiui, sveriami saldainiai, saldainių dėžutės, šokoladai, batonėliai guminukai ir dar daug visko. O ir pats šokoladas skaidomas pagal gamintojus ir rūšį. Juk yra juodasis, baltasis, o kur dar skirtingi ingredientai.

Prekybos centro modelis įrodo, kad versle tenka išmanyti dalykus, kurie iš pirmo žvilgsnio neturi jokių bendrumų.

Planai, leidžiantys sutaupyti

Jei įmonei reikia sutaupyti, geriausias sprendimas yra kreiptis į nepriklausomą elektros energijos tiekėją. Tuomet elektros tarifai įgauna kitokią konotaciją. Net jei anksčiau jie atrodė palyginti dideli, pasirašius sutartį dėl efektyvaus plano galima lengviau atsikvėpti. Štai nepriklausomas elektros energijos tiekėjas Elektrum.lt vartotojams pateikia 5 produktus. Tai STABILUS KLIKT, KLIKT 4+, KLIKT 8+, KLIKT 40 + ir DINAMIŠKAS KLIKT.

Dėmesį atkreipia skaičiai. Juk yra skirtumas tarp 4,  8 ir 40. Šie skaičiai nurodo, kam konkretus planas yra palankiausias. T. y. 4 reiškia, kad produktas labiausiai pasiteisins, jei sunaudojama 4000–8000 kWh/  mėn. Skaičius 8 –  8000–40 000 kWh / mėn.   Na, o 40 – daugiau nei 40 000 kWh / mėn.

Planas STABILUS KLIKT suteikia galimybę tiksliai prognozuoti išlaidas, nes elektros tarifai nustatomi metams į priekį. DINAMIŠKAS KLIKT, kaip reprezentuoja pats pavadinimas, yra atvirkščias variantas ir tinka norintiems žengti koja kojon su rinka.

Reikėtų apibendrinti, kad skirtingi planai yra geriausias sprendimas įmonei, nes tokiu būdu elektros tarifai yra optimaliausi ir atitinkantys konkrečios įmonės poreikius. Dinamiškame verslo pasaulyje tai padeda tikslingiau judėti pirmyn.