Elektroninės cigaretės

elektronines cigaretėsNorite sužinoti daugiau informacijos apie elektronines cigaretes? Dabar internete yra daug šaltinių, kurie pateikia skirtingą nuomonę apie šiuos produktus. Verta pastebėti, kad nemaža dalis turinio yra pateikiama pagal užsakymą – kai kurios tabako gaminių bendrovės užsako straipsnius, kurie dažniausia būna ne itin tikslingi ir galbūt net gi klaidingi. Tuo yra siekiama skatinti žmones grįžti prie įprastų rūkalų, nors jie ir kenkia labiau. Paprasčiausiai, turėtumėte patys pasidomėti šiais gaminiais, tuo labiau – dairytis į nepriklausomų užsienio ekspertų pateikiamą informaciją.

Kaip bebūtų, reikėtų žinoti, kad el. cigaretės taip pat turi žalingą poveikį – tai nėra prietaisai, kurie apskritai nekenkia sveikatai. Tai yra gaminai, kurie laikomi įprastų cigarečių alternatyvomis. El. cigaretės, žalos padarymo atžvilgiu, yra labiau naudingos, nes jos neišskiria tokio didelio kenksmingų medžiagų kiekio. Jos organizmą žaloja kur kas mažiau ir tai yra faktas. Aišku, lietuviškuose naujienų portaluose matėte ne vieną straipsnį, kuriame rašoma, kad šios cigaretės kenkia, tačiau jos ir turi būti žalingos, kad ir kokios inovatyvios bebūtų – nikotinas vis tiek išlieka, tačiau jis išskiriamas mažesniais kiekiais. Elektroninės cigaretės apskritai neturi tabako, jos naudoja specialių skystį, kuris nuolatos gali būti papildomas. Tame skystyje yra tam tikrų medžiagų koncentracija, kuri sukuria tarsi dūmų kvapą. Jie yra lygiai taip pat įkvepiami kaip ir rūkant paprastus tabako gaminius, tik esmė yra tame, kad iš šio skysčio dūmų nebūna, jūs traukiate vandens garus, kurie tuoj pat išsisklaido, o tai reiškia, kad į aplinką jie nepatenka.

Kas įdomiausia, teigiama, kad elektroninės cigaretės yra labai brangios ir neefektyvios ir čia kalbame būtent apie tuos nupirktus straipsnius. Turėtumėte žinoti, kad šiuos produktus naudoja daugelis žmonių ir tarp jų tikrai išvysite ne vieną įžymybę. Šios cigaretės kainuoja daugiau, tačiau ta didesnė suma sumokama tik kartą, nes ta elektronine cigarete yra naudojamasi nuolatos ir jos kaskart naujos pirkti nereikia. Jūs tiesiog pildote el. cigaretę specialiu skysčiu ir rūkote kiek tik norite, nes įkraunamų baterijų dėka, šiuo aparatu naudotis galite neribotą laiką t.y. iki tol kol jis galiausiai sugenda.