Dantų protezavimas: kaip jo išvengti?

dantu protezavimas kauneIr nors dantų protezavimas ar bet kuriame kitame mieste yra viena iš tų paslaugų, dėl kurios galite turėti gražią bei sveiką šypseną, reikia akcentuoti, kad nemaža dalis žmonių su didžiausiu malonumu norėtų išvengti šios paslaugos. Gera žinia ta, kad ir tai yra įmanoma, tereikia žinoti kaip elgtis. Tad kaip elgtis, kad dantų protezavimas Kaune ar bet kuriame kitame mieste taptų  ta paslauga, kuria nereiks pasinaudoti? Belieka tik pridurti, kad jei norite išvengti šios paslaugos, tokiu atveju turite ir vengti…

Cukraus

Neretai cukrus yra įvardijamas kaip vienas didžiausių žmonijos priešų ir visai nesunku suprasti, kodėl būtent šiam  maisto produktui tenka toks titulas – būtent cukrus tampa įvairių ligų priežastimi. Ne išimtis yra ir dantų ligos – būtent tie žmonės, kurie vartoja ypač daug cukraus, rizikuoja kur kas greičiau netekti dantų, o tokiu atveju belieka tik viena išeitis – dantų protezavimas. Žinoma, cukraus iškart labai sunku atsisakyti, tačiau pasidomėkite alternatyvomis šiai medžiagai: jų gausa tikrai stebina!

Gazuotų saldžių gėrimų

Tai  – dar vienas dalykas, kurio taip pat reikėtų vengti tuo atveju, jei siekiate išvengti ir dantų protezavimo. Šių gėrimų vengti patartina ne tik dėl juose esančio didelio kiekio cukraus, bet ir dėl burbuliukų  – pastarieji ypač pažeidžia danties paviršių, tad tie, kurie kasdien mėgsta atsigaivinti bent stikline tokio gėrimo, rizikuoja netekti dantų.

Netinkamai parinkto dantų šepetėlio

Dar vienas akcentas, kurio taip pat svarbu vengti, tai – netinkami parinktas dantų šepetėlis. Svarbiausia, kad šepetėlis nebūtų nei per minkštas, nei per kietas – per minkštu šepetėliu nepašalinsite visų apnašų, o per kietas gali pažeisti danties paviršių.

Karšta  – šalta

Ko gero, šis derinukas yra puikiai pažįstamas daugeliui iš jūsų – kas nemėgsta pasilepinti gabalėliu karšto obuolių pyrago, pagardinto  vaniliniais ledais ar išgerti puodelio karštos kavos, prie kurio yra pateikiama iš stiklinė šalto vandens? Tačiau verta akcentuoti tai, jog būtent ši derinys yra ypač pavojingas jūsų dantims. Taigi, kuo mažiau jo bus jūsų valgiaraštyje, tuo ilgiau išvengsite dantų problemų.