Butų nuoma – Klaipėda

Butu nuoma KlaipedaPrieš naujus mokslo metus visi būsimi studentai pradeda ieškotis būsto didmiesčiuose. Nuomos kainos labai svyruoja. Priklauso nuo rajono, vietos ir būsto būklės. Įprastai nuomojamasi su draugais ar renkamasi kelių kambarių butą, nes dviese už paslaugas mokėti reikia šiek tiek mažiau.

Ką reikia žinoti prieš nuomojantis būstą?

Butu nuoma Klaipeda, Vilnius, Kaunas

Pirmiausiai šeimininkai visuomet prašo užstato – pinigų sumos, kuri dažniausiai atitinka dviejų mėnesių nuomos mokesčio dydį. Taigi, keliantis į naują būstą pirmiausia reikia šiek tiek pasitaupyti, kad būtų galima susimokėti užstatą ir pirmojo mėnesio nuomos mokestį.

Sudarykite sutartį su savininkais. Dažniausiai, jei sutartis nėra sudaroma, atsiranda daug nesklandumų dėl nenumatytų aplinkybių. Jei sutarties apskritai nėra, turėsite labai pasitikėti savininkais, o jie jumis. Abipusis susitarimas yra pagirtinas dalykas, tačiau kartais tai gali privesti ir prie didelių konfliktų. Sutartyje turi būti aiškiai apibrėžti abiejų šalių įsipareigojimai. Svarbiausia – nurodyta iki kada turi būti sumokėti komunaliniai mokesčiai ir pati būsto nuoma.

Jau pirmomis dienos atsikėlę į būstą patikrinkite baldus ir visus svarbius daiktus, kurie yra apgadinti arba su defektais. Nufotografuokite įtarimus keliančius daiktus, kad turėtumėte įrodymą, jog tai padarėte ne jūs. Jei neteisingai būsite apkaltinti ką nors sulaužius ar sugadinus, galėsite pateikti įrodymų.

Jei svarstote kraustytis gyventi kartu sus savo naminiu gyvūnėliu, būtinai paklauskite šeimininkų ar tai daryti galite. Pasitaiko kaimynų, kurie skundžiasi gyvūnų laikymu. Todėl, jei nenorite būti užgauti kuomet jums teks persikelti dar kartą su naminiu gyvūnėliu arba palikti jį prižiūrėti kam nors kitam, būtinai aptarkite šį klausimą su buto savininke.

Jei ieškote ekonomiškiausio varianto, pasidomėkite būsto būkle, paklauskite kiek daugiausiai yra mokama už visas komunalines paslaugas šalčiausiu laikotarpiu ir kt. Nebijokite iš anksto teirautis ir klausti bei išsakyti savo pastebėjimus. Patartina neužsikabinti už pirmo pasitaikiusio pasiūlymo. Nuoma dabar labai populiari, todėl apžiūrėti tikrai yra ką. Apžiūrėjus keletą variantų tikrai rasite tokį, kuris labiausiai atitiks jūsų norus ir finansines galimybes.