Buhalterinė apskaita mažam verslui

mazo verslo buhalterijaŽmogus kiekvieną dieną susiduria su tam tikromis finansinėmis operacijomis bei situacijomis. Labai dažnai to net nepastebi, kol neiškyla kokios nors problemos. Tiesa, fiziniam asmeniui jas išspręsti dažniausiai nebūna labai sunku, ko negalėtume pasakyti apie juridinius. Buhalterinė apskaita Kaune – tai paslauga, kurio metu kompanija garantuoja, kad pasirūpins Jūsų verslo buhalterija. Svarbiausia, kad bus atlikti visi darbai nuo A iki Ž, o kaina už paslaugas yra gana menka. Taigi, tai kur kas geresnis pasirinkimas nei kad asmeninio buhalterio samdymas.

Apleista buhalterija

Į buhalterijos paslaugas teikiančias įmones labai dažnai kreipiasi verslininkai, kurie prašo, kad pirmiausia būtų tinkamai sutvarkyta jų įmonės buhalterija, o tik paskui būtų sekami darbai. Daugelis verslininkų galvoja, kad patys gali pasirūpinti darbais. Visgi, vėliau pamato, kad paprasčiausiai nebespėja vesti buhalterijos patys. Tuomet popieriai ir informacija susimaišo ir ją į vietas sudėti gali tik savo srities profesionalai.

Atsakingai paslaugas teikiančios įmonės garantuoja, kad sutvarkys visus dokumentu ir toliau sėkmingai pasirūpins Jūsų įmonės buhalterija. Didžioji dalis paslaugas teikiančių įmonių siūlo apleistos buhalterijos tvarkymo paslaugas, tačiau dėl to siūlome pasikonsultuoti individualiai.

Buhalterinės apskaitos paslaugos

Daugelis verslininkų bijo, kad samdydami kompaniją, o ne asmeninį buhalterį – jie gali labai suklysti. Nereikėtų bijoti, kadangi tokios kompanijos teikia net daugiau paslaugų nei kad asmeninis buhalteris. Svarbiausia yra susižinoti, ką tiksliai gausite už kokią pinigų sumą. Dažniausiai tokią informaciją galima pamatyti internete.

  • Tvarkoma apleista buhalterija.
  • Pateikiamos mėnesinės arba metinės analizės.
  • Deklaruojamos pajamos.
  • Suskaičiuojamas darbuotojų užmokestis.
  • Bendraujama su SODRA, VMI ir taip toliau.

Viskuo už Jus bus pasirūpinta. Galite pamiršti detales ir susikoncentruoti ties verslo tobulinimu ir siekimu. Būtent toks turi būti verslininko darbas. Kitas sritis palikite savo sferos specialistams.

Kaip pasirinkti buhalterijos paslaugas teikiančią įmonę?

Buhalterinė apskaita Kaune nėra kokia nors išskirtinė paslauga. Kadangi didėja poreikis – natūralu, kad daugėja šias paslaugas teikiančių kompanijų. Kadangi pasiūla yra labai plati – svarbu palyginti kuo daugiau kriterijų, kad Jūsų pasirinktas variantas pilnavertiškai patenkintų poreikius. Kaip atrasti geriausią kompaniją – pateikiame gaires žemiau.

  1. Skiriasi pinigų suma, kurią reikia sumokėti už paslaugas, tad investicija turėtų būti vienas iš pagrindinių kriterijų renkantis kompaniją.
  2. Kaip jau minėjome – siūlome išsiaiškinti, kokios tiksliai paslaugos bus suteikiamos. Dažniausiai jos gana panašios, tačiau dėl detalumo rekomenduojame kreiptis individualiai.
  3. Internete galima atrasti žmonių, kurie jau naudojosi paslauga, atsiliepimus. Galbūt jie padės jums susidaryti preliminarią nuomonę apie suteikiamų paslaugų kokybę.
  4. Visada galite drąsiai klausti – kokios kompetencijos asmenys tvarkys Jūsų buhalteriją. Jie privalo būti baigę universitetą.
  5. Pasidomėkite, ar konsultacijos bus suteikiamos tik internetu, ar egzistuoja galimybė ir susitikti pasikalbėti gyvai. Bent jau kartais siekiant išsiaiškinti tam tikras smulkmenas.

Svarbiausia konkrečius darbus palikti savo srities profesionalams. Buhalterinė apskaita Kaune atliekama ne tik laikinojoje sostinėje, tačiau ir visoje Lietuvoje. Juk šiuo metu internetas atvėrė kelius panaikinti sienas ir bendrauti su visais, kad ir kuriame pasaulio kampe jie būtų.