Buhalterija gali būti tvarkoma buhalterinių paslaugų bendrovės

Buhalterija

Iki šiol jūsų įmonės buhalterija rūpinosi etatinė buhalterė? Tačiau pastebėjote, kad jos darbo valandos jums kainuoja pernelyg brangiai, atsižvelgiant į tai, kad jūsų komercinės veiklos apimtys nėra tokios didelės, kokių reikėtų nuolatiniam buhalterijos tvarkymui, trunkančiam 8 val. per dieną ir 5 dienas per savaitę? Svarstote, ką tokioje situacijoje būtų geriausia daryti ir kaip tinkamiausia pasielgti? Turite atminti, kad jūsų įmonės buhalterija gali rūpintis ne tik etatiniai buhalteriai – buhalterinė apskaita gali būti patikėta ir buhalterinių paslaugų bendrovėms (pvz., Pelningi sprendimai). Žinoma, jei iki šiol nebuvote kreipęsi į buhalterinių paslaugų bendrovę ir jūs nežinote, kokie galėtų būti tokio sprendimo privalumai, pateiksime bent keletą iš jų.

  • Kai samdomas etatinis buhalteris, jam reikia mokėti mėnesinį atlyginimą ir jam tenkančius mokesčius. Be abejo, buhalterinės apskaitos paslaugos taip pat kainuoja, tačiau jų kaina tiesiogiai priklauso nuo buhalterinių darbų apimties. Be to, nereikia pamiršti, kad visuomet galima sutarti dėl fiksuoto buhalterinių paslaugų mokesčio, kuris leistų jums sutaupyti.
  • Jei samdote buhalterinių paslaugų bendrovę, tuomet jums nebereikia rūpintis etatinio darbuotojo darbo vieta ir tinkamomis darbo sąlygomis. Juk turbūt suprantama, kad etatiniam buhalteriui nepakanka paskirti stalą ir kėdę – jam taip pat reikia kompiuterio, telefono, kanceliarinių priemonių, buhalterinių programų ir kt. Visa tai didina verslo patiriamas išlaidas.
  • Buhalterinių paslaugų bendrovei jums nereikia skirti atostogų. Tuo tarpu, jei samdysite etatinį buhalterį, turėtumėte pagalvoti, kas rūpinsis jūsų įmonės buhalterija tuomet, kai buhalteris atostogaus. Tai sukelia papildomų nepatogumų, todėl kur kas efektyviau samdyti minėtų paslaugų bendrovę.
  • Buhalterinėse įmonėse dirba ne vienas savo sritį puikiai išmanantis specialistas, todėl tai klientams suteikia dar daugiau galimybių. Trumpiau tariant, jūs galite pasinaudoti ne tik profesionalių buhalterių paslaugomis, tačiau taip pat kreiptis ir dėl finansinių ar verslo konsultacijų, kurios padėtų jums efektyviau vystyti savo verslą, laiku pastebint pagrindines klaidas, kurias galėtumėte ištaisyti.

Žinoma, tai tikrai nėra vieninteliai privalumai, kuriuos būtų galima pasakyti apie buhalterines paslaugas, todėl galite net neabejoti, kad tai yra jūsų dėmesio vertas pasirinkimas.