Baidarės Vilniuje – puikus pavasario nuotykis

Nenuostabu, kad užsitęsus žvarbiai žiemai kiekvienas laukia pirmųjų šiltesnių saulės spindulių, pirmųjų pumpurų ir tirpstančio sniego upelių. Šie greitai ateisiančio pavasario ženklai paprastai ne tik pakelia nuotaiką ir sustiprina vasaros laukimą, bet ir primena, kad po trejeto žiemos mėnesių sėdėjimo namuose šildantis vėl reikia pradėti aktyviai gyventi. Nors mankštomis ir bėgiojimu užsiimti lauke tokiu metų laiku gali būti dar ankstoka dėl pakankamai didelio vėjo, kurį sukelia pavasariui būdinga orų kaita, tačiau bent vieną savaitgalį praleisti aktyviai tikrai galima. Toks laisvalaikis ne tik suteiks daug džiaugsmo, bet ir leis pasijusti vėl.  Būdų aktyviai praleisti savaitgalį yra tikrai nemažai: nuo dalyvavimo orientacinėse varžybose iki pasivažinėjimo dviračiais, tačiau geriausiai pajusti artėjančio pavasario dvasią padės baidares Vilnele.

Baidares VilniujeKas gali geriau nuteikti po ilgos žiemos nei galimybė stebėti bundančią gamtą plaukiant upe? Baidarės Vilniuje kaip tik jums ir suteiks tokią progą. Norėdami plaukti baidarėmis Vilniuje galite pasirinkti vieną iš dviejų maršrutų: plaukimą Nerimi arba plaukimą Vilnele. Plaukimas Vilnele prasideda prie Naujosios Vilnios malūno, o plaukimas Nerimi – prie Antrojo Valakampių paplūdimio, o abu maršrutai baigiasi prie Baltojo tilto esančioje prieplaukoje, todėl abi kelionės suteikia galimybę išvysti ir iš žiemos gniaužtų išsiveržusią gamtą, ir vienus gražiausių Vilniaus pastatų. Žinoma, norint gerai praleisti dieną reikia pasirūpinti ne tik puikia draugų kompanija, bet ir tinkama apranga, nes visgi ankstyvo pavasario kelionės gali būti pakankamai žvarbios. Nepamirškite kepurių, pirštinių ir šalikų, pravers ir neperšlampama striukė ar sportinė apranga, jei netyčia plaukdami apvirstumėt, todėl jei nesate nei karto plaukę baidarėmis, tokią kelionę geriau atidėti šiltesnėms vasaros dienoms, kai sušlapus neteks drebėti iš šalčio. Taip pat, akivaizdu, jog nereiktų su savimi plaukimo metu turėti brangių daiktų. Jei labai norite fotografuoti kelionės metu, nusipirkite vienkartinį fotoaparatą arba iš draugų pasiskolinkite GoPro kamerą.

Taigi, baidarės Vilniuje jums padės įgyvendinti puikų pavasarinį nuotykį. Viskas, ko jums reiks bus gera nuotaika, puiki kompanija ir tinkama apranga.