Avokadų aliejus turėtų tapti jūsų pasirinkimu

Avokadų aliejus

Daugeliui žmonių ne paslaptis, kad avokadai yra vieni iš sveikiausių vaisių. Suvalgius vos vieną avokadą per savaitę, savo odai suteikiame labai daug vitaminų ir kitų naudingų medžiagų, pageriname kraujotakos veiklą, padedame subalansuoti hormonų pusiausvyrą ir labai sustipriname bendrą sveikatą. Avokadai taip pat yra vaisių, kurie padeda atsikratyti papildomų kilogramų, sąrašo dešimtuke. Todėl norint papildyti savo grožio priežiūros ir sveikatos stiprinimo rutiną, avokadų aliejus gali tapti puikiausiu pasirinkimu.

Daug oleino rūgšties

Avokadų aliejuje yra labai daug oleino rūgšties. Nustatyta, kad šios medžiagos padeda sumažinti vėžio riziką, apsaugo nuo įvairių vidinių organizmo uždegimų, pagreitina ląstelių atsinaujinimo procesus ir padeda greičiau užgyti žaizdoms, tokiu būdu užkertant kelią įvairioms mikrobų sukeliamoms infekcijoms.

Sustiprina širdį

Šis natūralus aliejus turi neįprastai didelį beta-sitosterolo koncentraciją – cholesterolio rūšis, kurią mūsų organizmas gali panaudoti ne tokių sveikų riebalų pavertimui į kur kas sveikesnę formą, kuri turi mažesnį neigiamą poveikį mūsų ląstelėms. Kadangi avokadų aliejus yra priešuždegiminis, jis apsaugo arterijų sieneles nuo įvairių pažeidimų ir tokiu būdu sumažina širdies ligų riziką. Be to, dėl arterijų apsaugojimo nuo uždegimų, taip pat efektyviai palaiko tinkamą kraujospūdį.

Geras vitamino E šaltinis

Tai aliejus, kuris patenka tarp penkių daugiausiai vitamino E turinčių maisto produktų. Šie vitaminai yra puikiai žinomi dėl teigiamo poveikio mūsų odai ir regėjimui, taip pat imuninės sistemos stiprinimui, suteikiant mūsų organizmo ląstelėms apsaugą nuo laisvųjų radikalų. Avokadų aliejus taip pat gerina atmintį ir sustiprina psichologinę būseną, jau nekalbant apie pagerėjusį virškinimą.

Padeda atsikratyti svorio

Kaip jau buvo minėta, didelė oleino rūgšties koncentracija padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų – ypač tuomet, kai avokadų aliejus pasitelkiamas kartu su sveika mityba ir reguliariais fiziniais pratimais. Žinoma, šiame aliejuje taip pat yra labai daug kitų naudingų medžiagų, kurios mums suteikia daugiau energijos ir kur kas ilgiau padeda jaustis sotiems.

Kai matome tiek daug akivaizdžių avokado aliejaus privalumų, pats metas jį išbandyti savo rankomis. Labai greitai pajusite teigiamus rezultatus.