Apelsinų eterinis aliejus – pelnytai sulaukiantis daug pagyrų

Apelsinų eterinis aliejusLabai populiarus ir plačiai bei pelnytai liaupsinamas yra apelsinų eterinis aliejus. Jį mėgsta ne tik pradedantieji, bet ir eterinių aliejų naudojimo profesionalai. Šis aliejus pripažįstamas kaip vienas iš geriausių norint pradėti eksperimentuoti šioje srityje. Taip yra todėl, kad pastarasis eterinis aliejus yra labai universalus ir lengvai suderinamas maišant su kitais eteriniais aliejais.

Apelsinų eterinis aliejus yra išgaunamas šalto spaudimo būdu iš apelsino žievelės, o dėl užauginamo apelsinų kiekio, tai yra ganėtinai nebrangu. Nors apelsinmedžiai būdingi Kinijai ir Indijai, pastaruoju metu jie auginami ir Amerikoje, Izraelyje bei Viduržemio jūros regione.

Šio eterinio aliejaus universalumas ir pritaikymo galimybės yra stulbinančios, todėl tai neabejotinai puikus pasirinkimas papildant savo eterinių aliejų kolekciją. Keli apelsinų eterinio aliejaus panaudojimo būdai ir sritys:

Odos valymas. Užlašinkite kelis apelsinų eterinio aliejaus lašus ant šlapio vatos gabaliuko ir nuvalykite juo savo veido odą – tai padės gydyti aknės ir įvairių odos dėmelių problemas. Tai taip pat efektyvi priemonė šalinant odos riebalų perteklių.

Kova su peršalimo ligomis. Peršalimas, kosulys ir gripas apelsinų eterinio aliejaus pagalba gali būti pažabojamas keliais būdais. Kelis šio aliejaus lašus užlašinkite ant pasirinkto augalinio aliejaus ir šiuo mišiniu ištrinkite savo krūtinę arba du ar tris apelsinų eterinio aliejaus lašus įlašinkite į garų inhaliatorių.

„Vaistas“ prieš egzemą ir psoriazę. Jei kenčiate nuo šių ligų, taip pat kelis šio aliejaus lašus įlašinkite į augalinį aliejų ir patepkite juo ligos pažeistas vietas tam, kad sumažintumėte uždegimą.

Sumažina sąnarių ir raumenų skausmą. Naudojant eterinių aliejų mišinį masažui galima efektyviai sumažinti juntamus skausmus. Tokiais atvejais eteriniai aliejai gali būti naudojami ant karšto kompreso arba aštuonis ar devynis lašus įlašinant į vonioje prileistą vandenį.

Mažinant stresą. Jei jaučiate, kad jus aplanko depresija, pyktis, patiriate didelį stresą ir tampa vis sunkiau kontroliuoti savo nervus – kelis eterinio aliejaus lašus įlašinkite į difuzorių, garų inhaliatorių arba aštuonis/devynis lašus į vandeniu pripildytą vonią.

Kovai prieš celiulitą. Sumaišykite du ar tris lašus apelsinų eterinio aliejaus su lašu augalinio aliejaus ir šį mišinį įtrinkite į celiulito paveiktą kūno sritį. Rezultatai nustebins.

Žinoma, šie eteriniai aliejai sprendžia ir kur kas daugiau sveikatos problemų, todėl galite būti tikri, kad turėdami apelsinų eterinį aliejų galėsite jį pritaikyti daugelyje sričių.