5 būdai, kaip užsidirbti žaidžiant Minecraft

Minecraft hostingas

Iki šiol manėte, kad žaisdami savo mėgstamiausius kompiuterinius žaidimus jūs negalite užsidirbti? O gal iš aplinkinių žmonių nuolatos girdėdavote, kad daugybė laiko, kurį praleidote žaisdami Minecraft žaidimą buvo visiškai bevertis? Jei taip, skubame jus nuraminti – Minecraft žaidimas savo vartotojams suteikia plačias galimybes pomėgį paversti puikiu papildomo uždarbio šaltiniu.

Vaizdų atkūrimas Minecraft žaidime

Nemanykite, kad turite būti tikri menininkai, kad galėtumėte filme ar realybėje matytą vaizdą atkurti Minecraft žaidime. Tereikia daugybės laiko, kantrybės ir pastangų. Galbūt ne kartą esate matę, kokius sudėtingus statinius ir įvairius daiktus atkūrė šio žaidimo žaidėjai. Svarbiausia, kad kai kurie interneto vartotojai yra pasiryžę už tai sumokėti, todėl savo laiką praleistą žaidime atkuriant įvairius vaizdus – galite apmokestinti.

„YouTube“ vaizdo įrašų kūrimas

Žaisdami Minecraft, nepamirškite įrašinėti savo žaidimo, o jei turite galimybę – taip pat nepraleiskite progos ir pakomentuoti. Galiausiai juos apkarpę, tinkamai sumontavę ir apipavidalinę galite įkelti į visiems puikiai žinomą „YouTube“ tinklalapį, kuriame jūsų vaizdo įrašus peržiūrėtų kiti interneto vartotojai, tokiu būdu didindami jūsų pajamas iš internetinės reklamos.

Minecraft hostingas

Ar žinote, kaip sukurti Minecraft serverį? Net jei niekada to nedarėte – išmokti galite vos per keletą akimirkų. Šiandien Minecraft hostingas pasižymi patraukliomis kainomis, todėl nesunkiai rasite jūsų reikalavimus atitinkančius šių paslaugų teikėjus. Kai sukonfigūruosite savo serverį, galite pradėti siūlyti tam tikras virtualias paslaugas už pinigus. Nustebsite, kiek daug šio žaidimo mėgėjų yra pasiruošę investuoti į savo praleidžiamą laiką virtualioje aplinkoje.

Minecraft serverių sąrašai

Galbūt pastebėjote, kad internete yra daugybė įvairių tinklalapių, kuriuose pateikiami šio žaidimo serverių sąrašai. Ir nepaisant to, kad tokio pobūdžio portalų yra ne vienas ir ne du – visuomet galite išbandyti ir savo jėgas. Skyrę šiek tiek laiko ir investavę į reklamą, galite nesunkiai išpopuliarinti savo portalą.

Tiesioginės transliacijos

Jei mėgstate žaisti kompiuterinius žaidimus, nėra ko abejoti, kad esate girdėję apie tiesiogines kompiuterinių žaidimų transliacijas internete, t.y. žaisdami jums patinkantį žaidimą, vaizdą transliuojate kitiems vartotojams, tokiu būdu pinigus gaudami iš reklamos ir vartotojų paramos.